Кадър Нова Тв
Наш шампион демонстрира за порден път голямата си класа.
Цанко Цанков спечели втори златен медал на Световната купа по зимно плуване в Балтийско море.
След като вчера безапелационно стигна до крайния успех на 1000 метра и беше обявен на церемонията по награждаването за "Краля на Балтийско море", днес Цанков взе златото и на 200 метра свободен стил, пише frognews.bg.
Българският състезател финишира първи в тежките условия с време от 2:13.77 минути.
Водата също беше по-студена от вчера и термометрите отчетоха 2.6 градуса по Целзий.
След Цанков в класирането на 200 метра завършиха поляците Пьотър Забиелски и Кристоф Режка.
Цанко Цанков ще плува в още една дисциплина днес.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
The Telegraph: Без Крим Путин ще загуби войната
Дата: 27/06, 09:13
Татарова: Целта на отстраняването ми е свързана с опит за отнемане на два етажа от НДК
Дата: 27/06, 09:10
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 27/06, 09:10
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 27/06, 09:10
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 27/06, 09:10