Снимка: Булфото
Жена на 82 години е с фрактура на глезена, след като е блъсната от автомобил на пешеходната пътека на ул. "Съединение" до Общинския младежки дом в Шумен днес, съобщиха от Областната дирекция (ОД) на МВР - Шумен.
Пострадалата е подала сигнал за инцидента и сама се е качила в линейката за преглед, добавиха от полицията. Оттам посочиха, че първоначално информацията е била, че шофьорът е напуснал местопроизшествието, но полицейски служители са установили, че той е спрял в близост до мястото на инцидента. Водачът е 68-годишен и правоспособен. Тестван е за употреба на алкохол, пробата му е отрицателна, допълниха от ОД на МВР.
Както БТА съобщи началникът на сектор "Пътна полиция" към ОД на МВР - Шумен, главен инспектор Веселин Георгиев каза на 4 февруари, че на територията на Шуменска област през 2024 г. са регистрирани общо 761 пътнотранспортни произшествия, от които 162 са тежки, а 599 са с материални щети.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 15:50
Емил Дечев: МВР-служители изскачат в архива на Петьо Еврото
Дата: 09/05, 15:45
Пламен Китипов: Заплатата на главния архитект на Варна е запорирана по искане на общината
Дата: 09/05, 15:24