Снимка: Пиксабей, илюстративна
Флакони с така наречения райски газ и вейп устройства без бандерол са иззети при полицейска операция в Перник.
Служители на сектор "Противодействие на икономическата престъпност" в ОДМВР проверили лек автомобил, управляван от 19-годишен перничанин.
В автомобила полицаите открили 3 флакона с райски газ и 6 броя вейп устройства без акцизен бандерол, предава БНР. Последвали процесуално-следствени действия и претърсване на адреса, на който живее младежът.
Там униформените намерили и иззели още 45 броя разопаковани вейп устройства и 6 флакона с райски газ. 19-годишният е задържан за срок до 24 ч. и е образувано досъдебно производство. Действията по разследването продължават под надзора на прокуратурата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
БФС: Спартак е изряден и преизпълни изискване на УЕФА
Дата: 08/05, 14:21
Пишман "килър" случайно е уцелил жената до Старбъкс на Главната във Варна? Районът е пълен с ученици
Дата: 08/05, 14:10
Песков: Путин е готов да преговаря с Европейския съюз
Дата: 08/05, 14:06
Черно море и Спартак взеха лиценз, Берое - не
Дата: 08/05, 14:01
Махат Кандев
Дата: 08/05, 14:00