снимка: АПИ
В четвъртък срещу петък - от 19:00 ч. на 13 февруари до 6:00 ч. на 14 февруари, ще бъде ограничено движението в посока Кулата през тунел „Железница“ на АМ „Струма“, съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура". Причината за ограничаването на движението е профилактика на комуникационните системи на съоръжението.
Трафикът ще се пренасочва по обходен маршрут по пътен възел „Благоевград Юг“ на АМ ,,Струма“ (при 97-и км) и път I-1 София – Кулата.
Движението в посока София ще се осъществява без ограничение през тунел „Железница“.
Агенция „Пътна инфраструктура“ апелира шофьорите да пътуват внимателно, да следват стриктно поставената пътна сигнализация, да спазват дистанция и да не предприемат рискови изпреварвания, застрашаващи безопасността на останалите пътуващи.
Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка и зимното поддържане на републиканската мрежа от интернет страницата на АПИ - www.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Преобразяват площада пред жп гарата във Варна и улици в "Гръцката махала", някои стават пешеходни
Дата: 11/05, 13:49
Нови правила за безопасна работа на морските пилоти
Дата: 11/05, 13:24
Бизнесът скочи срещу почивен понеделник след празник
Дата: 11/05, 13:091 Коментар
„Соколите“ се местят в София
Дата: 11/05, 13:07