Кадър БТВ
Александър Кадиев остава в пролетната програмна схема на Би Ти Ви като водещ на „Кой да знае?“ и това е причината капитаните в „Аз обичам България” да бъдат сменени.
Миналата година забавната игра не се излъчваше през пролетта и синът на Катето Евро беше капитан в патриотичното предаване заедно със спортния журналист Камен Алипиев-Кедъра. Сега обаче шефовете на Би Ти Ви преценили, че не може Сашко да присъства в две предавания едновременно. От чуждестранната компания, която държи лиценза на „Аз обичам България” завили, че щом се налага смяна на единия капитан, трябва да бъде сменен и другият и така до водещата Алекс Сърчаджиева застанали актьорът Юлиан Вергов и продуцентът и актьор - Борислав Чучков, разбра Hotnews.bg.
Би Ти Ви в движение смени програмната си схема, за да изпревари Нова телевизия и промени датите за тръгването на предаванията. Още в неделя видяхме първия епизод на „Ергенът”, който иначе ще се излъчва понеделник и вторник. Сряда е запазена за „Аз обичам България”, а четвъртък и петък шишковци ще топят килограми в „Живот на кантар”. В събота „Бригада Нов дом” ще помага, а в неделя зрителите гледат „Кой да знае?”. През февруари към предаванията от прайм-тайма ще се присъединят и новите сезони на „Кажи честно“, „Помниш ли текста?“ и „Колко ми даваш?“.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Предимно слънчево по Черноморието
Дата: 08/05, 06:00
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 08/05, 05:20
Спортът по телевизията в петък 8 май
Дата: 08/05, 05:00
Хороскоп за петък: Овен - планиране; Лъв - инициатива; Стрелец - нови познанства; Козирог - дисциплина; Риби - чувствителност
Дата: 08/05, 04:30
На 8 май през 1886 г., търсейки лек за главоболие, фармацевтът Пембъртън създава Кока-Кола
Дата: 08/05, 04:00