Жена от Благоевград получи изгаряне след козметична процедура


14/02/2025, 07:54

Редактор: Юлия Георгиева, кадър Нова тв

Жена твърди, че е обезобразена след дерматологична процедура с лазер за премахване на пигментни петна в областта на горната устна. Случаят е от Благоевград. На мястото, където е действал лазера обаче се отварят рани. 

На 18 януари Ана Стойчева отива в кабинета, за да реши проблем, който я притеснява от известно време. Вместо решение обаче настъпва усложнение.

Преди около месец имах проблем с пигментни петна, които се появиха от слънцето преди две години. Дразнеха ме, това не е нещо за разкрасяване, а за отстраняване. Отидох в кабинета на д-р Китанова. Те използват добър медицински лазер, проучих. Тя ме увери, че първия ден ще имам зачервяване, но още от следващия ден мога да слагам грим, че няма да имам последици.

Това разказва пред Нова тв Сойчева.

Процедурата обаче не преминала успешно. Жената получила изгаряне от първа степен. 

Имам медицинско удостоверие за вредата. Тя ме обиди с това, че тя не реагира правилно ксато доктор към мен. Тя направи процедурата в събота, като в събота и неделя си стоях вкъщи с тази рана, която непрекъснато сълзеше. Това не беше нормално. В понеделник потърсих нейната помощ, отидох в кабинета, чаках я. Влязох при нея в кабинета и разбира се аз бях малко по-емоционална. Тя взе едно тампонче и ми каза, че нищо не е станало, че това е нормално. Но с тампонче не може да го изтрие. То беше един огромен струп, болеше ме и не можех да си мърдам устната, разказва жената. 

Тръгнах си и потърси помощ в болницата. Медицинската сестра се уплаши и извика хирург. В момента нямам болки, но два дни много ме болеше. Хирургът почисти раната и това ме облекчи, разказва потърпевшата. 

Лекарят обясни, че изцяло е действала по протокол, но коментира също, че всяка кожа реагира по различен начин. А белегът ще мине с времето, но са необходими правилна грижа и слънцезащита. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Ветераните на Спартак се разминаха с финал на държавното по футбол
Дата: 07/05, 18:45

Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 18:40

Ездачи показаха класа на конна база "Виница"
Дата: 07/05, 18:35

Шефът на КТ „Подкрепа“: Атанас Пеканов направи батаците с ПВУ в частта „Енергетика“
Дата: 07/05, 18:30

Радан Кънев: Има ясен знак, че Радев няма намерение да демонтира модела "Пеевски"
Дата: 07/05, 18:26

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия