Участничка в "Живот на кантар" не издържа


14/02/2025, 12:43

Кадър БТВ

С инфарктна ситуация стартира тази вечер риалити феноменът „Живот на кантар“, в който наднормени участници от цяла България ще се мъчат да отслабнат и да излязат от затвора на огромните си тела, предаде "Хот нюз".

Още в първия час на предаването една от жените остана без въздух и се срина, след като се затича, а вдещата, миската Нанси Карабойчева, се озова в ролята на медицинска сестра. Драмата се разигра по време на първото изпитание, в което екстремно тежките мъже и жени трябваше да пробягат 500 метра по каменисто трасе, което рязко стана стръмно на последната права. Собственичката на две пекарни, 57-годишната Мария, мина финалните метри, влачейки се на колене, след което се изпружи безжизнена в прахта.

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 07/05, 02:30

Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 02:00

Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 07/05, 02:00

Неймар се извини за шамара
Дата: 07/05, 02:00

Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 07/05, 01:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия