Пиксабей
Николая Раденкова, Моника Панайотова и Десислава Денева спечелиха бронзов медал при девойки до 16 години на пистолет в дисциплината трио в последния ден на Европейското първенство по спортна стрелба с пневматично оръжие за юноши и девойки в Талин, Естония, предаде БНР.
Утре (събота) в 13:00 часа с полет от Франкурт се прибира българската група след успешното си представяне на шампионата в Талин.
Българските стрелци завършиха участието си с два златни, два сребърни и два бронзови медала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Гюров: ЦИК през цялото време саботираха изборите
Дата: 24/06, 12:38
Омбудсманът: Дигитализацията на ТЕЛК не трябва да e бариера пред хората с увреждания
Дата: 24/06, 12:37
В МВР откриха документи от СРС, които е трябвало да бъдат унищожени
Дата: 24/06, 12:30
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 12:20
200-килограмов дрон се разби в черноморски град в Турция
Дата: 24/06, 12:133 Коментара