снимка Булфото
Отборът на Ботев Пловдив допусна загуба при визитата си на Спартак във Варна. „Соколите” се наложиха с 1:0 у дома, а победния гол за домакините реализира Ивей Ромееш в началото на второто полувреме.
Така Ботев продължава без успех през 2025 година, след като в първия мач от пролетния дял изненадващо не успя да победи последния Хебър на стадион „Христо Ботев” в Пловдив.
Спартак и Ботев изиграха интригуващ сблъсък в морската ни столица, като освен попадение на домакините, феновете по трибуните видяха още три греди и куп чисти положения пред двете врати.
Освен Ивей Ромееш, отличен мач за „соколите” изигра и вратарят Мартин Величков, който успя да отрази всички опасни положения пред себе си.
Така тимът на Ботев продължава без победа на стадион „Спартак” от вече далечната 94 година, когато на 7 май идва последния успех на „канарчетата” като гост на варненци, предаде gong.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
16-годишен е с опасност за живота след тежка катастрофа край Карнобат
Дата: 08/05, 10:31
Киселова: В кабинета "Радев" има нещо старо, нещо синьо и нещо ново
Дата: 08/05, 10:201 Коментар
Смилов: Новият правосъден министър ме притеснява
Дата: 08/05, 10:09
Явор Дачков: Много добра реч на Румен Радев в парламента
Дата: 08/05, 10:08
Ипотечен калкулатор - или кога да си направите сметката, преди да вкарате депозит за жилище?
Дата: 08/05, 10:08