Скъса се далекопровод до Варна, няколко села са на тъмно и студено


17/02/2025, 20:19

Кадър Фб, 

Зимата усложнява обстановката в района на някои общини от област Варна

Оперативния дежурен в Областна администрация - Варна информира, че поради скъсан далекопровод на територията на община Аксаково няколко села са без ток - това са Припек, Слънчево, Доброглед, Въглен и Яребична. Без електрозахранване и е град Игнатиево. По всяка вероятност без ток е и с.Баново, община Суворово, тъй като селището се захранва от същия далекопровод.

Усложнява се и пътната обстановка. Отново по информация от оперативния дежурен в Областна администрация - Варна в настоящия момент пътят Варна - Добрич е затворен поради аварирал ТИР в района на Аксаковска панорама. Специализирана техника работи на терена на произшествието, за да бъде извлечен тежкия камион. Очаква се до час пътят да бъде отворен за движение.

Припомняме, че и за утре - 18 февруари 2025 година прогнозата на синоптиците е за продължаващ снеговалеж на територията на област Варна.

Умоляваме всички водачи на превозни средства да се съобразяват с пътната обстановка и със зимните условия по пътищата в областта.

 

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 09/05, 22:50

Левски вдигна 27-ата титла в историята си
Дата: 09/05, 22:45

Путин: Войната върви към своя край
Дата: 09/05, 22:332 Коментара

Балкан излъга Черно море след продължение
Дата: 09/05, 22:32

Ердоган: Европа без Турция е непълна и уязвима при управлението на кризи
Дата: 09/05, 22:19

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия