Мая Иванова. Кадри: Нова ТВ
В уникална игра с множество оферти за смяна на кутията, Силвия Йорданова спечели 20 бона от „Сделка или не“.
Силвето излезе в играта с кутия №6. Тя е от София, има едно дете. Каза, че си има своя стратегия. Тя я отведе ъм първа отворена кутия №13, за да премахне фаталното число от играта, но вътре се криеше най-голямата сума – 100 000 лева.
Още с първата оферта банкерът я изненада със смяна на кутиите. Силвето се съгласи, като смени своята за №1. Това е рождената дата на съпруга й.
След като отвори кутия №6 разбра, че е излязла в играта голяма сума – 15 000 лева.
Втората оферта от банкера отново бе за смяна на кутията. Има сделка отговори Силвия и смени кутията с №24. Това е рождената дата на нейната майка.
Третата оферта от банкера отново бе смяна на кутиите. Тук Силвето не се подаде.
_%20566x%20972.jpg)
Четвъртата оферта пак бе смяна на кутиите. Тя отговори, че има сделка и си върна кутия №1.
Първата му цифрова оферта бе се появи след 4 смени и бе на стойност 1600 лева. Няма сделка, отсече Силвия.
При три неотворени кутии, в които се крият суми от 1 лев, 2500 и 50 000 лв., банкерът предложи оферта от 5000 лв. Няма сделка, каза тя.
Със следващата кутия Силвето махна от играта и едното левче. Така при 2500 и 15 000 лева, банкерът й предложи 20 000 лв. На въпроса на Ненчо Балабанов, кои от играчите биха приели, то всички вдигнаха ръка.
Тя прие офертата. Оказа се, че е взела изключително добро решение, тъй като в нейната кутия имаше 2500 лева.
_%20599x%20972.jpg)
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Потушиха 159 пожара за денонощие, има един пострадал
Дата: 11/08, 08:30
Сапьори взривиха граната, открита край Силистра
Дата: 11/08, 08:27
Джартов след взривовете във военния завод: Има пропушвания, но те са локални
Дата: 11/08, 08:23
Проф. Касчиев: АЕЦ "Козлодуй" е на 30 сантиметра от критичното ниво на Дунав
Дата: 11/08, 08:20
Валентин Радев за взрива в завода: Не сериозно прибързано да се обявява, че няма външна намеса
Дата: 11/08, 08:161 Коментар