"Възраждане" нахлуват днес в община Варна


27/02/2025, 10:11

Кадър Варна 24

Членове и симпатизанти на партия "Възраждане“ ще изпълнят днес зала "Пленарна“ на Община Варна, в която ще се проведе заседание на местния парламент. Това се очаква, ако те изпълнят призива на председателя на политическата формация Костадин Костадинов, който ги призова за това на 3 февруари, предаде Варна 24.

Припомняме, че тогава представители на партията влязоха в сградата на Общината и се стигна до панаири.

В края на деня Костадинов призова всички варненци, които искат да си върнат града да посетят сесията на Общинския съвет на 27 февруари, на която на кмета и администрацията му ще се наложи да отговарят на въпроси, свързани с розовия фашизъм, който искат да въведат в Морската столица.

Това е поредната акция на "Възраждане“ след протестите в София – първо пред Представителство на Европейската комисия в България на "Раковски“ 124 преди дни и вчера пред Народното събрание в столицата.

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Лавров: Няма да има милост за Запада
Дата: 08/05, 13:13

Демерджиев пое управлението на МВР
Дата: 08/05, 13:10

Делото „Хасърджиев“: Прокуратурата настоява за по-тежки мерки
Дата: 08/05, 13:04

Радев маха шефа на ДАНС
Дата: 08/05, 12:58

Урсула Фон дер Лайен с първо послание към Румен Радев
Дата: 08/05, 12:54

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия