Костадинов издаде присъда: Съдбата им ще бъде същата като през 1944 година


06/03/2025, 09:56

Булфото

Лидерът на „Възраждане“ Костадин Костадинов направи остра прогноза за бъдещето на управляващите, като сравни днешния политически елит с този от 1944 г.

„Съдбата на антибългарския елит през 2025 г. ще бъде същата като на антибългарския елит през 1944 г.“, написа Костадинов в социалните мрежи, намеквайки за драматичните политически промени след края на Втората световна война в България, предаде Евроком.

Публикацията идва в контекста на нарастващото напрежение между партия „Възраждане“ и управляващите, които Костадинов често обвинява в „предателство на националните интереси“. В последните месеци той многократно е заявявал, че управлението на страната работи срещу българския народ и че политическата обстановка ще претърпи сериозни промени.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Времето във Варна във вторник
Дата: 10/08, 14:22

Съдът отмени решение на шефа на "Булгаргаз" за отказан достъп до обществена информация по договора с "Боташ"
Дата: 10/08, 14:16

Аштън Кътчър се обърна към Путин след атаката над стадион "Черноморец" в Одеса: Влад, губиш. Предай се!
Дата: 10/08, 14:13

Задържаха 34-годишен за побой и обир по бул. "Владислав Варненчик" във Варна
Дата: 10/08, 14:10

⚓ В очакване на празника на Варна! 💙
Дата: 10/08, 14:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия