кадри bTV
редактор Веселин Златков
Със сигурност физическите изпитания за участниците в „Живота на кантар” са сериозни, но това, което прави шоуто интересно, са предизвикателствата към психиката им. В епизода в петък авторите на шоуто почти минаха границата, като провокираха в борещите се за отслабване първичния страх от височини.

Водещата Нанси Карабойчева заяви много убедително, че състезанието между двата отбора изисква те да се качат на върха на много висок кран и оттам да теглят въжета. Почти всички изтръпнаха само при мисълта за височината и взе да им се вие свят.
„Някой има ли страх от високо?”, попита безцеремонно Нанси, при което играчите усетиха, че работата е сериозна и съвсем искрено признаха страховете си.

Водеща едва тогава им разкри, че се шегува с тях и тегленето на въже със знаме ще е от земята. Отборите не харесаха много шегата, но се успокоиха. Макар че Червените имаха преднина, Сините се амбицираха и победиха.

Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Двама пострадаха след масов бой в Габрово
Дата: 08/05, 11:491 Коментар
Откриха тяло на мъж в хотел в Банско
Дата: 08/05, 11:46
Взрив избухна в централата на партията на нидерландския премиер
Дата: 08/05, 11:43
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 08/05, 11:40
Йотова пожела успех на кабинета „Радев“: Нямам резерви към министрите, които лично познавам
Дата: 08/05, 11:28