Кадър В. Петрова, ФБ
"Ботевград не е в България", пише гражданка, която пусна снимка от бензиностанции в града.
Бензин А-95 е 2,22 лева, Дизел 2,20 лева, газ 1,09 лева.
Коментарите не закъсняха:
Колкото е по-ниска цената, толкова е по-високо качеството!
Горивата не само са им най-евтини, но и много качествени. Когато минавам в района, винаги зареждам там газ и бензин.
Последните 10г зареждам от там над 8-9 тона гориво съм изразходил и никога не съм имал проблем.
Често зареждам там и нафтата е добра.
Така се прави бизнес малко печалба много клиенти. Имат и още отстъпка за над 200 литра поне тировете ползват отстъпката които не са хич малко там.
Не са им толкова хубави горивата ,но за сметка на това не лъжат в количеството и да цените са без конкуренция.
Зареждам там но слагам добавка в дизела ,бензина си е бензин ,газ не сипвам там предпочитам "Авията" на магистралата .
Винаги зареждам там от години, когато имам път през Ботевград. Нафтата е добра.
Да не са преминали вече в евро цените?
Най-изгодните цени до днешна дата! Дано и за напред да е така.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мартин, създал "Черна писта", със стряскащи данни за катастрофите у нас
Дата: 27/06, 00:26
Франция спечели срещу Норвегия, Сенегал победи убедително Ирак в последните срещи от група I
Дата: 27/06, 00:13
Полицията в Разград санкционира нарушител след сигнал и проверява случай с непълнолетен шофьор
Дата: 27/06, 00:05
Първи проверки по морето: 11 установени нарушения по плажове и в заведения
Дата: 26/06, 23:45
Софийската градска прокуратура разследва ОПГ за имотни измами във Варна
Дата: 26/06, 23:22