кадър: Диема спорт
Щастлив съм от реакцията, която показахме, след като се озовахме в ролята на догонващи. Това заяви селекционерът на националния отбор по футбол на Република Ирландия Хеймир Халгримсон след победата на тима му над България в Пловдив.
В първа плейофна среща за място в група "Б“ на Лига на нациите на стадион "Христо Ботев“ в Пловдив България загуби от Република Ирландия с 1:2. Гостите стигнаха до успеха след обрат, предаде Фокус.
"Анализирахме отбора на България. Знаехме с какво разполагат – коментира след двубоя селекционерът на Република Ирландия Хеймир Халгримсон. - Разбира се, че беше малко шокиращо да ни вкарат още от първата си атака. Те са добър отбор. Не съм съгласен, че вкарахме след грешки в противниковата отбрана. През втората част дадохме инициативата на съперника, а това не трябваше да се случва. Трябва да коригираме това за реванша".
Специалистът изтъкна представянето на тима си като колектив.
"Ако трябва да отлича някого - това е Мат Дохърти. Доволен съм от всички – посочи наставникът на Република Ирландия. - Показаха, че заслужават да бъдат част от националния отбор. Ако погледнете назад - не сме правили много обрати. Затова съм много доволен от характера, който показахме. Планът ни беше да пресираме, което се получи през първото полувреме, но през втората част бяхме по-пасивни".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Очакват се резултати по проекти за развитие на селските райони
Дата: 04/05, 07:48
Кремъл: Цените на петрола може още да се повишат, ако украинските удари по руски съоръжения продължат
Дата: 04/05, 07:38
Танкер е обстрелван край бреговете на ОАЕ
Дата: 04/05, 07:29
Интензивен е трафикът на ГКПП "Капитан Андреево" тази сутрин
Дата: 04/05, 07:24
Жълт код за опасност от слана сутринта в 14 области за днес
Дата: 04/05, 07:18