Кадър Нова телевизия
В момента живеем в открадната и завладяна държава, имаме управлението на Делян Пеевски. Това каза за Радио Варна д-р Антон Тонев, бивш председател на комисията по здравеопазване в НС, а сега съветник на кмета на Варна.
По думите му влиянието на лидера на ДПС-Ново начало се усеща във всяка сфера.
Тонев посочи, са подавали редица сигнали за източване на болници чрез купуване на скъпа апаратура, припомни и за сигнали за кражба от ремонти на язовири. Всеки лист хартия в прокуратурата потъва в черна дупка и излиза от там само с нареждане на Пеевски, каза Тонев.
Според него зависимостта на Пеевски и групата хора около него да са във властта по-скоро е гарантиране на тяхната лична сигурност, защото ако техните действия бъдат разгледани от една независима съдебна система ще попаднат или в затвора или в Дубай. Той е на мнение, че срещу опитите да бъде свалено влиянието му ще бъдат използвани легални и нелегални инструменти и ще се породи напрежение в страната.
Голям проблем е промъкването от задната врата на Делян Пеевски във властта, убеден е Тонев. Първоначалните заявки на лидера на "ДПС-Ново начало", че ще се дистанцира, не са изпълнени и маската вече е свалена, смята той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Ивайло Мирчев: Настояваме проектобюджетът да бъде изтеглен и преработен
Дата: 25/06, 10:25
АПИ предупреждава за нови ремонти по "Хемус" и "Тракия"
Дата: 25/06, 10:161 Коментар
Зеленски: Украйна ще нанася превантивни удари по обекти, които Русия използва за военни цели
Дата: 25/06, 10:091 Коментар
Черно море триумфира на международен турнир
Дата: 25/06, 09:59
Закопчаха мъж от Варненско с мотоциклет без табели и регистрация
Дата: 25/06, 09:58