Снимка Фейсбук, Черно море
Страхотен успех на варненските волейболисти.
Черно море изненадващо спечели гостуването си на Левски с 3:1 гейма (25:20, 29:27, 22:25, 25:21) в първи мач от четвъртфиналната им плейофна серия от мъжкото ни волейболно първенство, пише focus-news.net.
"Сините" завършиха редовния сезон на първо място, докато "моряците" финишираха осми.
Най-резултатен за гостите бе Янис Деменис с 23 точки, а Симеон Димитров добави още 13 точки. За столичани с 20 точки завърши Венислав Антов, а Владимир Гърков добави още 14.
Втората среща между двата отбора ще се проведе на 25 март в зала "Христо Борисов" във Варна.
В серията се играе до 2 победи от 3 мача.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Стоичков за Меси: Всички спорове са излишни
Дата: 22/06, 23:27
МОСВ: Язовирите в страната са запълнени на над 80% от обема си
Дата: 22/06, 23:09
От ФИФА за Меси: Историята е написана
Дата: 22/06, 23:02
Тежка катастрофа на пътя Бургас - Слънчев бряг
Дата: 22/06, 23:00
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 22:50