Снимка Булфото
Ние сме категорична опозиция, но до излизането на конвергентния доклад за влизането на България през юни няма нужда от мерки по дестабилизация.
Това заяви пред БНР депутатът от ПП-ДБ Мартин Димитров и уточни, че ако има конкретно искане от партия МЕЧ на вот на недоверие на правителството, темата ще бъде обсъдена от коалицията ПП-ДБ.
Той припомни позицията на ПП-ДБ по казуса с разпускането на ПГ на МЕЧ, че парламентарната група трябва да бъде възстановена и че "такива неща не трябва да се правят в българската политика":
"Това беше абсолютно ненужно вкарване на напрежение в Народното събрание, което не трябваше да се случва. Наталия Киселова трябва да даде обяснение защо се случи това".
Цялото интервю чуйте ТУК
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Образуваха бързо производство за дрифт с автомобили в Свищов
Дата: 26/06, 09:33
16-годишен пострада при челен сблъсък между две електрически тротинетки в Бургаско
Дата: 26/06, 09:271 Коментар
Алекс Илиев: Всеки мач за Спартак ще бъде финал
Дата: 26/06, 09:26
Полицията разследва смъртта на 85-годишен чешки турист в хотелски басейн в Приморско
Дата: 26/06, 09:22
Част от варненския квартал "Чайка" осъмна без вода
Дата: 26/06, 09:11