кадри bTV
редактор Веселин Златков
Трагедия може да се случи навсякъде, ние излизаме на сцената с вярата, че хората и институциите са си свършили работата, това каза по bTV певицата Нина Николина в коментар за пожара в дискотеката в Кочани.
„Аз си проверявам микрофона, това е моята работа, и очаквам другите също да са свършили своята”, коментира тя. Според Нина Николина, на музикантите трябва да се прави инструктаж, преди да излязат на сцената. Тя разкри също, че е потресена от смъртта на музикантите от групата „ДНК”, които са помагали на хората в горящото заведение.
Нина Николина каза също, че най-рисковия момент, в който е изпадала като изпълнител е, когато пее на открита сцена и завали дъжд. Тя обясни, че често организатори и публика са недоволни, когато изпълнители слизат от мократа сцена, но те не си дават сметка, че техниката и инструментите става опасни в такъв момент и някой може да бъде ударен от ток.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Стоичков за Меси: Всички спорове са излишни
Дата: 22/06, 23:27
МОСВ: Язовирите в страната са запълнени на над 80% от обема си
Дата: 22/06, 23:09
От ФИФА за Меси: Историята е написана
Дата: 22/06, 23:02
Тежка катастрофа на пътя Бургас - Слънчев бряг
Дата: 22/06, 23:00
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 22:50