ОТборът на Черно море-БАСК записа шестата си загуба във Висшата лига по волейбол. В двубой от осмия кръг варненци паднаха в своята зала Хлисто Борисов от Локомотив 1926 (Пловдив) с 2:3. Гостите взеха първия гейм с 25:21, след което "баските" обърнаха резултата до 2:1 след два гейма на по 18 точки. Последва 25:20 за Локо и 15:12 за пловдивчани в тайбрека.
Така Черно море БАСК остава на дъното във временното класиране с 5 точки, а Локомотив заема четвърта позиция с 12. Лидер е Миньор (Перник) с 16.
Преди двубоя шефът на варненци Красимир Илиев връчи награди бивши състезатели, треньори и деятели от името на БФВолейбол послучай 100 години ССК Черно море.
Плакети получиха Йордан Филипов, Симеон Михов, Денчо Маринов, Георги Кацарски, Цветан Тодоров, Красимир Ботушаров и Боян Колев.
"Евронюз": С позицията си за патриарх Кирил Радев усложнява преговорите в ЕС за санкциите срещу Русия
Дата: 26/06, 16:11
Почина един от най-старите приятели на Путин, който трябваше да го наследи през 2008 г. вместо Медведев
Дата: 26/06, 16:02
Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
Дата: 26/06, 16:01
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 26/06, 16:00
Ще има пълна проверка на мантинелите на автомагистрала "Тракия"
Дата: 26/06, 15:55