"Баските" водиха с 2:1, но паднаха с 2:3 от Локо във Варна


06/12/2013, 20:56

ОТборът на Черно море-БАСК записа шестата си загуба във Висшата лига по волейбол. В двубой от осмия кръг варненци паднаха в своята зала Хлисто Борисов от Локомотив 1926 (Пловдив) с 2:3. Гостите взеха първия гейм с 25:21, след което "баските" обърнаха резултата до 2:1 след два гейма на по 18 точки. Последва 25:20 за Локо и 15:12 за пловдивчани в тайбрека.

Така Черно море БАСК остава на дъното във временното класиране с 5 точки, а Локомотив заема четвърта позиция с 12. Лидер е Миньор (Перник) с 16. 

Преди двубоя шефът на варненци Красимир Илиев връчи награди бивши състезатели, треньори и деятели от името на БФВолейбол послучай 100 години ССК Черно море. 

Плакети получиха Йордан Филипов, Симеон Михов, Денчо Маринов, Георги Кацарски, Цветан Тодоров, Красимир Ботушаров и Боян Колев. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



"Евронюз": С позицията си за патриарх Кирил Радев усложнява преговорите в ЕС за санкциите срещу Русия
Дата: 26/06, 16:11

Почина един от най-старите приятели на Путин, който трябваше да го наследи през 2008 г. вместо Медведев
Дата: 26/06, 16:02

Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
Дата: 26/06, 16:01

С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 26/06, 16:00

Ще има пълна проверка на мантинелите на автомагистрала "Тракия"
Дата: 26/06, 15:55

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия