Снимка: Булфото
Над 300 души са дарили кръв досега за пострадалите младежи от Кочани, които са настанени за лечение във ВМА-Варна.
Към момента осигурените количества са достатъчни , тъй като кръвта има срок на годност. Това съобщи за Радио Варна д-р Мирела Кирякова, ръководител на Кръвния център в морската столица.
Тя уточни, че само двамата младежи имат нужда от кръвопреливане, 17-годишното момиче няма такава необходимост.
Почти всички кръвни групи са налични благодарение на отзовалите се на призива, каза д-р Кирякова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мексико попари надеждите на Чехия с класически погром в паметен мач за Очоа
Дата: 25/06, 07:36
Правителството отменя тарифата за пристанищните такси от 2007 г.
Дата: 25/06, 07:30
Преминаването през граничните пунктове и преходи в страната тази сутрин
Дата: 25/06, 07:24
Земетресение от 6,9 по Рихтер разтърси Япония
Дата: 25/06, 07:18
Мароко обърна Хаити в луд мач, но остана втори
Дата: 25/06, 07:16