Булфото
Протестът на МЕЧ ми се видя доста рехав. Полицаите и журналистите бяха повече. Жалко за гражданите на София, защото всеки ден 50-60 души затварят центъра на София. Това заяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов, цитиран от Nova.
„Винаги съм зачитал волята на избирателите, никога не сме си служили с трикове или служебни победи. МЕЧ едва мина бариерата, ние имаме 26-27%. Правилното беше да се извинят, че са допуснали юридическа грешка и да се постави на Председателски съвет спокойно и нормално. Аз съм съгласен да им се възстанови групата, да си участват в комиися, така както беше гласувано първият път”, добави Борисов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Пострадалият шофьор в катастрофата на пътя Свищов – село Вардим е починал
Дата: 23/06, 11:22
Дара отказа участие на фест в Баку заради атака на украински фенове
Дата: 23/06, 11:20
Кола блъсна мъж с куче в Несебър
Дата: 23/06, 11:20
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 23/06, 11:20
Русия: Свалихме 143 украински дрона за една нощ
Дата: 23/06, 11:16