Редактор: Недко Петров
Стопкадри бТВ
Участничка в „Ергенът 3“ изпъкна с поразяващ коментар за развоя на драматичните събития в настоящото романтично риалити в Шри Ланка. Според Маги Томова доста от жените, които харесваха Виктор Русинов, ще се прехвърлят към Васил Пенев.
Аз съм притеснена за Виктор, защото не знам кои всъщност ще останат при него. Съгласна съм, че контрастът между Васил и него е много голям, и затова Васил толкова привлича всички останали момичета, започна Маги.

Дори и Ферай се замисля дали да не се прехвърли към Васил, и беше посъветвана от Мартина да го направи. Смятам, че това е последният шанс на Ферай да остане в предаването, защото интерес от Мартин към нея няма, допълни тя.
В крайна сметка повечето от момичетата там, дори нали и викторианките, имат по-голям интерес към Васил. Те са уверени момичета, по-голямата част, и търсят такъв мъж до себе си, след като не виждат подобно поведение от Виктор вече в половината предаване. Затова момичетата искат да се прехвърлят към Васил, и в момента, в който го видяха, те започнаха да протриват ръце и да се облизват, заяви още по бТВ Маги Томова.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Отварят ски зоната в Пампорово на 28 декември
Дата: 27/12, 01:00
Манчестър Юнайтед спечели дербито с Нюкасъл
Дата: 27/12, 00:45
Поетесата Маргарита Петкова: Изкуственият интелект не може да пише римувана поезия
Дата: 27/12, 00:30
Буря отмени над 1000 полета в САЩ
Дата: 27/12, 00:15
Празнична трапеза без натиск върху бюджета: По-евтин свински врат и пуйка на цени от 2024 г. в Lidl
Дата: 27/12, 00:00