кадър: Макс спорт
Барселона води с 2:0 срещу Осасуна в отложен мач от 27-ия кръг на Ла Лига. Феран Торес реализира първия гол след 11 минути игра. В 21-вата Дани Олмо удвои от наказателен удар, който трябваше да бъде пребиван.
Този двубой трябваше да се изиграе на 8 март, но това тогава не се случи заради смъртта на единия от лекарите на каталунците, припомня Спортал.
Мачът беше насрочен за днес заради натоварения календар на тима на Ханзи Флик, който се бори на всички фронтове. Това обаче означава, че домакините не могат да разчитат на Рафиня, който едва в сряда се прибра от Южна Америка, където игра за Бразилия в световната квалификация срещу Аржентина. Аналогичен е случаят и с Роналд Араухо (Уругвай), но той е изявил готовност да вземе участие в мача при нужда. Защитникът е сред резервите, докато нападателят е извън групата. На пейката е оставен и Роберт Левандовски, който преди дни призна, че напоследък е имал лека травма.
Осасуна е чак 14-ти, но през есента наказа каталунците с 4:2 в първия мач помежду им. Голмайсторът на тима Анте Будимир също като Левандовски е резерва.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кремъл: Цените на петрола може още да се повишат, ако украинските удари по руски съоръжения продължат
Дата: 04/05, 07:38
Танкер е обстрелван край бреговете на ОАЕ
Дата: 04/05, 07:29
Интензивен е трафикът на ГКПП "Капитан Андреево" тази сутрин
Дата: 04/05, 07:24
Жълт код за опасност от слана сутринта в 14 области за днес
Дата: 04/05, 07:18
Голям пожар в Сливен
Дата: 04/05, 07:10