снимка: Булфото, архив
Най-изгодните скиваканции са в Източна Европа. Курортът Банско пък е първенец според проучванията на британските туроператори. В тях се сравняват цените за ски екипировка, лифт, билети, ски училище и храна в 30 ски курорта, съобщи ТВ7.
В Банско всичките тези услуги излизат 274 паунда, а в словенския Кранска гора – 326 паунда. На трето място в класацията се нарежда италианският курорт Ливиньо, а четвърти е австрийския Елмау. Италия и Австрия са представени с най-много курорти. Те са заели седем от общо 12 места в класацията.
Тази година се наблюдава сериозно поскъпване на услугите предлагани в Андора и Швейцария. Според проучванията България попада в TOP 8 на най-евтините скидестинации в Европа. Преди родните курорти се нареждат тези в Албания. След нас остават конкурентите в лицето на Литва и Румъния.
Днес курортът Пампорово официално откри зимния сезон. По традиция през деня лифтовете се ползват безплатно. Цените на лифт-картите до 20 декември също ще бъдат намалени.
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 02:20
Меси с гол и две асистенции при победа на Интер Маями
Дата: 10/05, 02:00
Линдзи Вон е номинирана в състава на САЩ за Световната купа
Дата: 10/05, 01:30
Днес у нас се отбелязва Професионален празник на химика
Дата: 10/05, 01:00
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 00:50