Мая Иванова. Кадър: Нова ТВ
Над 2 милиарда подаръка е раздал до момента Дядо Коледа, съобщи Нова телевизия, като се позова на Северноамериканската служна за космическа отбрана.
Към момента шейната му прелита над Узбекистан. Очакванията са след полунощ добрият старец да премине и през България.
Точно в 17 ч. във вторник следобед Дядо Коледа започна своето околосветско пътешествие. Той потегли от града, в който живее – Рованиеми, разположен на Полярния кръг. Шейната му, теглена от северни елени, е пълна с подаръци за всички, които вярват в него.
Северноамериканската служба за космическа отбрана и тази година е в пълна готовност да проследи пътя на Дядо Коледа и да предава на живо прелитането на шейната над всяко населено място по света. Официалното отброяване вече е в ход.
Който се съмнява в способностите на Дядо Коледа, може да проследи движението на шейната в реално време. Един от начините е чрез приложението на наблюдение на полетите “Flight Radar”. Номерът на полета на шейната е R3DN053.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Три причини да ядем орехи всеки ден
Дата: 24/12, 21:51
Читалище отвори врати, събирайки самотни хора на Бъдни вечер
Дата: 24/12, 21:26
Трапезата на Бъдни вечер не се вдига
Дата: 24/12, 21:15
Инвеститорите на Forest Village във Варна започнаха да получават ключовете за своите нови вили
Дата: 24/12, 21:10