Милена Тодорова: По-голяма част от подготовката за Олимпиадата ще бъде в чужбина


Дата: 01/04, 01:35

Кадър: Youtube, Biathlonworld

Отново по-голяма част от подготовката за Олимпиадата ще бъде в чужбина, най-вероятно само един лагер ще проведем на Белмекен. Преди самата Олимпиада ще бъдем в Мартел (Италия) на височинен лагер. Това каза пред журналисти в Троян състезателката по биатлон Милена Тодорова, която през изминалия сезон реализира най-доброто класиране на българка в биатлона през последните две десетилетия, предаде БТА.

Тя посочи, че не е очаквала толкова добър сезон, но се чувства щастлива от постигнатото.

"Мисля, че успехът се дължи на всички години усилени тренировки и на годината  майчинство, която ми даде повече спокойствие и ме мотивира допълнително. Най-трудното беше раздялата с дъщеря ни, защото прекарвахме много дълго време през сезона без нея. За щастие, имаше възможност в подготвителния период да е с нас и това чисто психологически ми беше най-трудно", каза състезателката.

"Като всеки спортист, много бих искала да взема медал от Олимпийски игри. Надявам се да съм здрава, да се подготвям пълноценно и стъпка по-стъпка да постигам нещата", добави Милена Тодорова.

Милена Тодорова и Станимир Беломъжев бяха наградени с почетни плакети от Министъра на спорта Иван Пешев, който пристигна на посещение в Троян, където инспектира строежа на нова спортна зала. Малко по-късно двамата спортисти получиха и почетни грамоти от Община Троян.

Редактор "Екип на Петел"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Добри заплати без път до София: в Ботевград отварят позиции с до 3100 лв. заплата
Дата: 19/12, 11:20

Дори при раздяла в семейството, трябва да опазим децата от страдания
Дата: 19/12, 11:19

Започва засилен контрол и ограничения по пътищата заради празниците
Дата: 19/12, 11:15

Президентът Радев обяви кога ще връчи първия мандат
Дата: 19/12, 11:12

Корпорация, която развива варненското крайбрежие, получи две награди на EXPATS 2025 в София
Дата: 19/12, 11:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия