кадри Нова телевизия
редактор Веселин Златков
Репортерът на Нова телевизия Румен Бахов се появи буквално бесен в ефир от фаталния участник на пътя край Телиш, където загина 12-годишната Сияна. Той не спести епитетите по отношение на Областното пътно управление в Плевен, защото на мястото все още няма знаци, които да предупреждават шофьорите за опасния участък.
„Изключителна наглост, недопустимо е в държава от ЕС да не се изпълнява разпореждане на министър!”, ядосано заяви репортерът. Бахов припомни, че с министерско разпореждане цялото ръководство на ОПУ-Плевен е отстранено, като институцията е задължена веднага да постави знаци. Такива обаче няма.
Репортерът донесе на място знак за повишена концентрация на произшествия. Той обаче каза, че няма право да го постави, а такова нямат и кметовете на близките населени места.

„Г-н министър, отивам в Областното пътно управление в Плевен и ще ви кажа какво става там!”, това заяви Румен Бахов във включването си.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Барселона гони няколко рекорда до края на сезона
Дата: 10/05, 13:20
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 13:20
Времето във Варна в понеделник: Очакват се гръмотевици и 20 градуса
Дата: 10/05, 13:14
В понеделник ще бъдат внесени мерки за ограничаване на високите цени на продуктите
Дата: 10/05, 13:10
Гечев, ПБ: ГЕРБ и ДПС се държат уплашено и смирено
Дата: 10/05, 13:04