Ще има ли "Бързи и яростни 7" без Пол Уокър?


09/12/2013, 18:18

Смъртта на актьора Пол Уокър може да забави или дори спре снимките на "Бързи и яростни 7". Да, ама не.

Режисьорът на филма сподели, че няма абсолютно никакво намерение да се спира заснемането на поредицата, писа TMZ, цитиран от iNews.bg.

С доста печално изражение на лицето Джеймс Уан разказа как преживява екипът загубата на Пол. Той обаче увери, че ще гледаме "Бързи и яростни" дори без емблематичния за филма актьор.

Той не пожела да разкрие детайли за това как ще завърши филма, но ето 2 опции:

1) Ще използва кадрите, които вече има с Пол и ще развие някак неговия герой- Браян О'Конър.

2) Ще пренапише целия сюжет без героят на Пол 

Със сигурност обаче първият вариант може да се окаже доста по-печеливш, тъй като всеки ще иска да види последната роля на Пол Уокър.

А вие имате ли идея как може да се довърши филма без участието на Браян?

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Над 55 000 енергийни напитки от Виетнам задържаха митничари в Бургас
Дата: 24/06, 11:49

Над 1100 кораба остават блокирани в Персийския залив въпреки примирието
Дата: 24/06, 11:42

Песков: Киев претърпя поражение, нашите войски напредват по целия фронт
Дата: 24/06, 11:39

Грешките при отпускане на лекарства по НЗОК намаляха с над 98 процента
Дата: 24/06, 11:37

Кабинетът слага таван на заплатите за част от ръководствата на държавни предприятия и контролни органи
Дата: 24/06, 11:29

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия