Кадър ютуб 24 часа
Българският изпълнител Кристиан Талев – Криско и неговата фондация постигнаха забележителен успех в благотворителната си инициатива, събирайки близо 850 000 лева за създаването на Център за слънчеви деца.
"Усетих изключително мощна енергия от подкрепа и любов от обществото. Като публична личност съм усещал различни енергии, но такава сплотеност – никога", споделя Криско, който ще бъде отличен в престижната кампания "Достойните българи" на вестник "24 часа".
Центърът ще бъде оборудван със самостоятелна сграда и просторен двор, където деца със специални потребности ще могат да се развиват и социализират. "Нашата най-голяма цел е да се създаде център за деца със специални потребности – самостоятелна сграда с достатъчно голям двор, с паркинг. От бизнес гледна точка този център да има и своята комерсиална част, за да може да се самоиздържа", обяснява изпълнителят.
Всичко по темата четете ТУК
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Ортопедично лечение в чужбина: д-р Дженгиз Чабукоглу в Пловдив и Бургас 6-7.02.26 г.
Дата: 29/01, 08:10
Брус Спрингстийн с песен срещу Доналд Тръмп
Дата: 29/01, 07:51
Жертвата на салона в Бургас: В шок съм и съм омерзена
Дата: 29/01, 07:48
Ниагарският водопад замръзна частично
Дата: 29/01, 07:37