кадър bTV
редактор Веселин Златков
Между 60 и 70% е вероятността още тази година да има нови парламентарни избори, това прогнозира по bTV социологът Андрей Райчев. Той добави, че те могат да се избегнат, ако се преформатира мнозинството в парламента, но тази тема още не е на дневен ред.
Според Райчев една от причините за евентуални избори ще е излизането на ИТН от управленската коалиция. Той коментира, че за Слави Трифонов ще е политическо самоубийство да обяснява на избирателите си как успешно е управлявал с ГЕРБ и ДПС, както на Пеевски, така и на Доган.
„ИТН ще излезе от мнозинството, Пеевски ще влезе”, прогнозира Андрей Райчев. Той обаче подчерта, че има и още една голяма причина да има предсрочни избори.
„Има един недоволен и това е Бойко Борисов, защото не е премиер. Той не може да се примири, че го карат да кара от задната седалка”, коментира той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Предимно слънчево по Черноморието
Дата: 23/07, 06:00
Ladies Night с Man4Queen в Moonlight Varna
Дата: 23/07, 05:30
Спортът по телевизията в четвъртък 23 юли
Дата: 23/07, 05:00
Хороскоп за четвъртък: Овен - дипломация; Близнаци - внимание; Лъв - гъвкавост; Скорпион - инициатива; Риби - добри новини
Дата: 23/07, 04:30
А1 предлага ново решение за наблюдение и сигурност на дома
Дата: 23/07, 04:20