Снимка: Булфото
Поради тежка катастрофа движението по пътя Бяла - Ботевград между Горни Дъбник и Долни Дъбник се осъществява двупосочно в една лента.
Трафикът се регулира от "Пътна полиция". Това съобщи старши експерт Мариана Цветкова от ОД на МВР.
Цветкова каза още, че катастрофата е станало тази сутрин след 7:00 ч. Сигнал за инцидента е постъпил в ОД на МВР в Плевен в 07:38 ч., посочва БТА.
Джип, управляван от 69-годишен мъж, е навлязъл в насрещната лента и е блъснал автомобил. По първоначална информация са пострадали водачът на колата - 61-годишен, и неговата спътничка - 50-годишна.
На място съдействие е оказано от екип на Спешна медицинска помощ и служители на Участък "Пожарна безопасност и защита на населението" - Сторгозия.
Вследствие на катастрофата движението в посока София е напълно затворено, а в другата лента трафикът на превозни средства се регулира от органите на реда. На място има екипи на "Пътна полиция" при ОД на МВР - Плевен.
Водачите се призовават да шофират с повишено внимание, тъй като в района вали сняг и пътната настилка е хлъзгава.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Тенденции в уеб дизайна и изработката на сайтове и онлайн магазини през 2026 година
Дата: 10/01, 18:00
Иво Сиромахов: Партиите са секти с един вожд, другите са безгласни букви
Дата: 10/01, 17:45
Още по-достъпно пазаруване в Lidl през януари
Дата: 10/01, 17:40
Таков може да е кандидат за шеф на БСП
Дата: 10/01, 17:291 Коментар
Мъж от Пловдив: Едно жилище в града излиза средно около 126 772 евро
Дата: 10/01, 17:16