Булфото
Свидетел на инцидента с гимназиста, който се хвърли от горен етаж на столичното училище "Хенри Форд" с потресаващ разказ за трагедията.
Пред "Новини.бг" той сподели, че е стоял в автомобила си, когато е станал инцидента. Полиция и Бърза помощ са се отзовали изключително бързо. Веднага, разбира се, са реагирали директор, зам. - директор на училището.
По думите му, не са се чули никакви необичайни звуци преди това, а само един шум, как пада и той е видял как гимназистът e паднал тежко.
Момчето, което е свидетел на инцидента, обясни, че е 11 клас, на 18 години.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мъж загина при пожар в къщата си край Бургас
Дата: 22/06, 07:41
Египет обърна Нова Зеландия с три гола за едно полувреме и се класира за 1/16-финалите на Световното по футбол
Дата: 22/06, 07:37
Затвориха четирите московски летища
Дата: 22/06, 07:30
Трафикът на граничните преходи и пунктове със съседните държави тази сутрин
Дата: 22/06, 07:24
Край на еднодозовите пластмасови опаковки за сосове, захар и подправки от 2030 г.
Дата: 22/06, 07:14