Никол Станкулова смрази зрителите: Облечете се добре, ще духа бурен вятър и ще вали сняг


10/04/2025, 08:46

Редактор: Юлия Георгиева, кадър Нова тв

Днес зимата отново напомня за себе си, така че се облечете добре. Със силен до бурен вятър и валежи през Балканите и нашата страна ще премине пореден студен атмосферен фронт. Още преди обяд от север облаците ще се увеличават и първо в Северна България, а до вечерта и в южните райони ще превали. На повечето места в страната се очаква дъжд, но в североизточната част и в Предбалката очакваме валежите да са от сняг. 

Това съобщи синоптикът на Нова тв Никол Станкулова. 

До края на деня ще духа бурен северозападен вятър с пориви до 100 км/ч, затова за цялата страна имаме жълт предупредителен код за опасно време. Максималните температури  ще са между 10 и 15 градуса, но привечер ще стане по-студено.

В петък и събота времето ще остане променливо и ветровито. През първия ден очакваме валежи от дъжд и сняг в Източна България, а в събота вече ще вали в почти цялата страна. Дневните температури ще се задържат между 10 и 15 градуса.

В неделя на Цветница, както и през първите два дни на новата седмица ще се радваме на повече слънце. Максималните температури ще се повишават и към вторник очакваме вече до 20 градуса.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Експертът по национална сигурност: Няма никаква опасност за преки военни действия срещу България
Дата: 22/07, 20:26

17-годишен нападна с нож 14-годишно момиче, след като тя отказа да му стане приятелка
Дата: 22/07, 20:21

Йотова ще свика КСНС при най-малкия сигнал за заплаха за сигурността на страната
Дата: 22/07, 20:09

А1 предлага ново решение за наблюдение и сигурност на дома
Дата: 22/07, 19:50

Харизанов: Ако бях народен представител, щях да гласувам „за“ самолетите на "Безмер"
Дата: 22/07, 19:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия