Иззеха Аудито на пиян шофьор в Нови пазар


11/04/2025, 23:50

снимка: Булфото

Лек автомобил Ауди А4 е иззет, след като водачът му е установен да шофира с над 1,2 промила концентрация на алкохол в кръвта, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР-Шумен.

 Малко след 16,00 часа вчера екип на РУ-Нови пазар, който работил по безопасността на движението в малките населени места, спрял за проверка Ауди А4 в село Стоян Михайловски. Зад волана бил 55-годишен местен жител.

Мъжът лъхал на алкохол и бил тестван с дрегер. Отчетени били 2,30 промила.

Отказал да даде кръвна проба за анализ и бил задържан е за срок до 24 часа в полицейското управление в Нови пазар.

Образувано е бързо производство за извършено престъпление по чл. 343 „Б“ ал. 1 от Наказателния кодекс, уточниха от полицията.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Бтв: Инцидентът с намушканото момче във Велико Търново станал след скандал за вейп с HHC
Дата: 04/05, 23:35

Григор Димитров удари 16-годишно дъно в световната ранглиста
Дата: 04/05, 23:30

Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 04/05, 23:30

Богомил Николов от "Активни потребители“: Трудно ще повярваме, че месо от Нова Зеландия ще стигне до нас без да бъде замразено
Дата: 04/05, 23:26

НСИ: Над 60% от бебетата родени у нас са извънбрачни
Дата: 04/05, 23:20

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия