Сашо Кадиев превъртя в „Кой да знае“ по бТВ


14/04/2025, 21:17

Редактор: Недко Петров

Стопкадри бТВ

Забавна случка в популярно риалити развесели зрителите. Предизвика я Милица Гладнишка, която обърка въпроса, който трябваше да зададе на сменилия я като капитан в нейния тим Сашо Кадиев и Франциска Йорданова.

Водещият и Милица си размениха местата, спазвайки правилника, но актрисата бе на път да прочете тринадесетия въпрос, а не този за 1200 лева.

Гафът вбеси Сашо и той подгони Милица, която хукна край масата. Кадиев все пак успя да я застигне и след като си върна листчето от нея, я предупреди повече да не му взема въпроси.

Техните действия обаче провокираха Христо Пъдев да ги „клъвне“. Актьорът призна, че бягат много бързо, но тъй като камерата не може да ги улови, ако е възможно да направят повторение.

Ние забравихме кои сте вие, а нашата гонитба ще я пуснат на забавен каданс, отговори му подобаващо по бТВ Кадиев.

Той и Франциска обаче се издъниха на въпроса в „Кой да знае“: Какво може да предизвика вълнение в храма „Улувату“ в Бали? -  А: Местна маймунска мафия краде от туристите и ги изнудва, Б: Храмът е обгърнат от огромни рояци комари и В: Наводнения вследствие от пурпурен дъжд.

Кадиев предложи на варненката до послуша интуицията си и тя маркира В. Верният отговор обаче се оказа А и след като Сашо се изцепи, че е клонял към него, прехвърли вината за загубата на Франциска.

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Кметът: Варна е гостоприемен град с отворени към света хора. Но в България всички са равни пред закона
Дата: 08/05, 18:35

Проф. Здравко Попов: Новият кабинет не е политически, а административен
Дата: 08/05, 18:24

14 души дариха кръв доброволно във Варна днес
Дата: 08/05, 18:10

Французинът Пол Мание спечели първия етап от Giro d’Italia от Несебър до Бургас
Дата: 08/05, 18:00

16 екипажа от страната ще участват в 29-ото Класик рали „Нептун“ във Варна
Дата: 08/05, 17:53

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия