Снимка Булфото
Трагедия в навечерието на Великден.
Мъж загина, след като скочи от сградата на УМБАЛ "Свети Георги" в Пловдив. Това потвърдиха за "Фокус" от пресцентъра на лечебното заведение.
Започнало е разследване по случая.
По непотвърдена информация става въпрос за самоубийство. Към момента не е ясно дали мъжът е бил пациент на болницата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Божанов, ДБ: Бюджетът е без реформи и с тревожно увеличение на разходите
Дата: 27/06, 19:29
Керязов: Ще има увеличение на парите за спорт в новия бюджет, но няма да са 30 процента
Дата: 27/06, 19:24
Лора Христова грабна златото в „Старта на звездите“ в Италия
Дата: 27/06, 19:13
За да не загубят войната: Руските националисти призоваха Путин да хвърли атомна бомба в Украйна и да убие Зеленски
Дата: 27/06, 18:591 Коментар