Снимка: Булфото
Хванаха издирвани мъж и жена във Великотърновско, съобщиха от полицията.
Задържаха германец, издирван с европейска заповед за арест. На 22 април при спецакция е извършена проверка в жилище в село Горна Липница, където е установен 30-годишният германец, предава Дарик. Уведомени са компетентните служби.
При друг случай - задържаха 29-годишна жена, обявена за издирване. Отново на 22 април е извършена проверка на младата жена.
Установено е, че тя се издирва от Белгия с европейска заповед за арест във връзка с извършени финансови и стопански престъпления.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
"Катимерини": След осмите поред избори за последните пет години, България изглежда най-накрая ще има стабилно правителство
Дата: 21/04, 21:42
Откриха шофьора, избягал от катастрофата с линейка в центъра на София
Дата: 21/04, 21:19
Стефан Янев: Гласуването е срещу статуквото и поставя тежка задача пред Румен Радев
Дата: 21/04, 21:02
Янкулов: Мисля, че Сарафов си дава сметка пред какви предизвикателства изправя цялата правосъдна система
Дата: 21/04, 20:502 Коментара
Иран все още не е взел решение дали да участва в преговори със САЩ
Дата: 21/04, 20:40