Кадър Фб
Вчера (22 април, вторник), навръх Деня на Земята, жители на “Максуда” във Варна се събраха, за да почистят района. Те се самоорганизираха и чистиха ската на бул. “Левски”, предаде Нова Варна
На видео, качено във Фейсбук се вижда група хора, събрали се около общата цел да почистят района на “Максуда”. Хората са с ръкавици и носят материали за почистване.
“Искаме да изчистим. Обаче сега сме малко хора, защото повечето са на работа. Трябва да се организираме в почивни дни. Можем да се съберем и да изчистим цяла Варна. Всички заедно”, казва един от жителите в района.
“Нека всички да се обединим заедно и да изчистим! За да бъде Варна чиста!”, призовава мъжът.
“Обичам чистотата!” заяви друг мъж, включил с в инициативата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
The Telegraph: Без Крим Путин ще загуби войната
Дата: 27/06, 09:13
Татарова: Целта на отстраняването ми е свързана с опит за отнемане на два етажа от НДК
Дата: 27/06, 09:10
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 27/06, 09:10
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 27/06, 09:10
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 27/06, 09:10