Кадър Фб
Вчера (22 април, вторник), навръх Деня на Земята, жители на “Максуда” във Варна се събраха, за да почистят района. Те се самоорганизираха и чистиха ската на бул. “Левски”, предаде Нова Варна
На видео, качено във Фейсбук се вижда група хора, събрали се около общата цел да почистят района на “Максуда”. Хората са с ръкавици и носят материали за почистване.
“Искаме да изчистим. Обаче сега сме малко хора, защото повечето са на работа. Трябва да се организираме в почивни дни. Можем да се съберем и да изчистим цяла Варна. Всички заедно”, казва един от жителите в района.
“Нека всички да се обединим заедно и да изчистим! За да бъде Варна чиста!”, призовава мъжът.
“Обичам чистотата!” заяви друг мъж, включил с в инициативата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тенчо Тенев за фаталната катастрофа с децата от „Славия“: Шофьорът е бил притиснат като в менгеме от мантинелата
Дата: 27/06, 10:34
Панев: Правителството избира рейтинга пред държавата
Дата: 27/06, 10:31
Черно море привлече Мохамед
Дата: 27/06, 10:18
ПСС: Добри са условията за туризъм в планините
Дата: 27/06, 10:01
Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Дата: 27/06, 09:58