снимка: Булфото
През нощта над по-голямата част от страната ще има разкъсана средна и висока облачност, докато над югозападните райони облачността ще е значителна и на отделни места ще превали и прегърми. По морския бряг ще е мъгливо. Ще е почти тихо. Минималните температури ще са между 7° и 12°, в София - около 9°. Утре ще преобладава слънчево време. Около и след обяд ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност и на места в западната половина от страната ще има краткотрайни валежи от дъжд и гръмотевици. Ще духа слаб до умерен вятър от изток-югоизток.
Максималните температури ще са между 22° и 27°.
В планините преди обяд ще преобладава слънчево време. След обяд в масивите на Западна и Централна България ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност. Ще има краткотрайни валежи с гръмотевици. По-интензивни ще са явленията в Западна Стара планина и масивите от Югозападна България. Вятърът ще е слаб до умерен от изток-североизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 14°, на 2000 метра - около 7°.
По Черноморието преди обяд ще е мъгливо. Около обяд мъглата ще се разсее и видимостта ще се подобри. Ще остане почти тихо. Максималните температури ще бъдат между 13° и 16°. Температурата на морската вода е 11°-13°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп обяви за удължаване на примирието с Иран
Дата: 21/04, 23:34
Журналистът Валерия Велева: "Все още нямаме дори юридически субект - партия "Прогресивна България" - тя е само учредена"
Дата: 21/04, 23:27
Никола Цолов с бронз на картинг шампионата по издръжливост в Хасково
Дата: 21/04, 23:21
Половин Шумен остана без вода днес след поредна авария
Дата: 21/04, 23:14
Трафик нюз: 22-годишният, задържан за убийството на баща си в Пловдив, е направил частични самопризнания
Дата: 21/04, 23:07