Побесня и поиска да му удари шамар в Къщата на любовта


24/04/2025, 20:28

Редактор: Недко Петров

Стопкадри бТВ

Поредна драма разтърси Къщата на любовта тази вечер. До нея се стигна, след като Бранимира сподели с Любомира, че вчера и тя е имала целувка с Виктор. Това признание буквално извади от нерви Буба и тя не скри какво изпитва в момента.

Ей сега, бих му ударила един шамар. Ако преди малко не знаех как да си бетонирам емоциите, сега бих казала, че съм наясно и бих казала, че съм разочарована, каза Любомира.

Усетила, че е засегнала приятелката си, Бранимира се опита да я успокои. Тя призна, че не е знаела с какви очи да й го каже, защото знаела как ще го приеме.

Не знаех обаче колко ще е нещото, което ще ви разклати по някакъв начин, но това е нещо, което ще даде много голям тласък, заяви Брани.

Последва въпрос към нея от страна на Любомира защо, след като нещата между тях не вървят, са стигнали до целувка и по-интимна близост.

Тази целувка беше по-скоро, защото той искаше все едно аз да мога да си отговоря на някои въпроси, които имам към мен, към него и изцяло към нас, отговори Бранимира.

Има нещо между мен и Виктор, просто малко по-трудно се разбираме с него и е по-трудно да се вземе някакво окончателно решение, добави в „Ергенът“ тя.

Любомира обаче така и не можеше да се примири с това, което чу, въпреки че бе предупредена от Виктор, че той иска да опознае и друга жена.

Страх ме е, аз не съм дошла тук да си разбия сърцето. Но тук разбираме много бързо някои неща, които в живота не разбираме. Ако преодолеем тук тези неща, връзката ще е по-силна, защото минава през най-силното изпитание, откровена бе по бТВ Любомира.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Костадинов алармира: 3-ма мъже с пръти нападнаха "Безсмъртния полк"
Дата: 09/05, 15:26

Пламен Китипов: Заплатата на главния архитект на Варна е запорирана по искане на общината
Дата: 09/05, 15:24

Линията Варна – Батуми се утвърждава като ключов коридор между Европа и Кавказ
Дата: 09/05, 15:13

Германия подготвя забрана на електронните цигари за еднократна употреба
Дата: 09/05, 15:07

На търг продават лични вещи на Мерилин Монро
Дата: 09/05, 14:501 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия