Кадър Youtube
Огромен пожар избухна в подстанция в Лондон само няколко седмици след подобен инцидент на летище "Хийтроу", който причини хаос в транспорта, предава БГНЕС.
Днес по време на пиковия час в близост до станция "Уоруик Авеню" се издигнаха черен дим и пламъци. По-късно пожарът беше овладян, съобщи "Индипендънт".
В електрическата подстанция на "Абърдийн Плейс" в "Мейда Вейл" са били изпратени 15 пожарни автомобила и около 100 пожарникари.
На спешните телефони са получени над 170 обаждания.
Част от съседния жилищен блок също е в пламъци и около 100 жители са евакуирани от околните сгради, а местните власти са организирали център за настаняване. Към момента няма информация за ранени.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Починала е младата майка, открита в неадекватно състояние на Околчица
Дата: 23/06, 10:57
Двама души бяха убити при стрелба в библиотека в Калифорния
Дата: 23/06, 10:52
Русинова: Как така държавата не може да направи 5 лаборатории за кръвни проби за наркотици?
Дата: 23/06, 10:471 Коментар
Внучката на Тръмп предизвика скандал в САЩ: Показа пищната си вечеря с пари на данъкоплатците
Дата: 23/06, 10:401 Коментар
Акциите на SpaceX се сринаха
Дата: 23/06, 10:36