Момчето от Карлово е остава в тежко състояние, карало тротинетката без каска


03/05/2025, 13:57

илюстрация Булфото

В тежко състояние в болница в Пловдив остава детето, което пострада при инцидент снощи в Карлово. 14-годишното момче е паднало от електрическа тротинетка на пешеходна улица, предаде Нова телевизия.

Детето е с опасност за живота, с черепно-мозъчна травма. То е настанено в пловдивската болница „Свети Георги“ и лекарите се борят за живота му. Според очевидци то е било без каска и се е движело с висока скорост, когато се подхлъзнало и паднало, удряйки главата си в асфалта.

Инцидентът стана на улица „Водопад“ в близост до туристическата зона. Община Карлово предвижда промяна в Общинската наредба за опазване на обществения ред и забрана на движението с електрически тротинетки по няколко пешеходни улици в града. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Ники Кънчев: Нашата родина е една от най-нормалните страни в света
Дата: 11/05, 00:001 Коментар

"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 00:00

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 00:00

Доц. Йосиф Аврамов: Има много скъпи монети, откривани по нашите земи
Дата: 10/05, 23:50

Григор Димитров стартира срещу квалификант в Бордо
Дата: 10/05, 23:42

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия