Шефът на Спартак: Съдията се подигра с футбола


05/05/2025, 09:03

Снимка: Фейсбук

Изпълнителният директор на Спартак Варна изрази недоволство от съдията на мача с Ботев в Пловдив. „Соколите“ изгубиха с 2:3 и вече изостават с по пет точки от ЦСКА и „канарчетата“, които са на пето и шесто място.

„Цяло второ полувреме Ботев на знаеха къде се намират, а след като поведоха откровено бавеха играта. И при толкова извършени смени накрая реферът даде само три минути продължение. От него обаче се играха само 30-40 секунди“, заяви Иван Кирилов.

„Аз съм бил съдия и затова вземам отношение относно този тънък момент. За мен това е подигравка с футбола. Иначе нашите момчета изиграха силно второ полувреме, през което надиграха съперника“, добави той.

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



8 май – Световен ден на Червения кръст и Червения полумесец
Дата: 08/05, 00:30

Мартин Карбовски за правителството на Радев: Приличат на хора, на които ще се довериш, ако си купуваш кола на старо
Дата: 08/05, 00:00

Реал Мадрид с изявление след сбиването между Валверде и Чуамени
Дата: 07/05, 23:55

Връщат отменените състезания на Никола Цолов в календара
Дата: 07/05, 23:48

Министърът на външните работи на Северна Македония: Не сме готови за промяна на конституцията
Дата: 07/05, 23:41

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия