Млад шофьор прелетя със 100 км/ч на червено! Помля 2 коли


16/12/2013, 21:14

снимка: Булфото, архив

*снимката е илюстративна

Тежка катастрофа стана на пловдивския булевард „Източен” до стадион „Христо Ботев”, съобщи "Марица".

Млад шофьор на „Тойота Авенсис” е минал с около 100 километра на червен светофар на кръстовището на „Богомил” и „Източен”.

Той е ударил завиващия наляво автомобил "Алфа Ромео" и колата, която е изчаквала на улица „Богомил”. По чудо няма жертви. Пострадали са две момчета, които са пътували в „Тойотата”.

Шофьорът се е опитвал да спре няколко метра преди пешеходната пътека, но заради високата скорост от около 100 километра, не е успял, разказаха очевидци, пише radioplovdiv.bg.

Шофьорът на втората ударена кола Борис Бонев обясни, че автомобилът буквално е прелетял през кръстовището, като първо удря завиващата наляво „Алфа ромео”, а след това и неговата кола.

„Ако не се беше ударил в моята кола, щяха да бъдат премазани майка с малко дете, които бяха на тротоара”, разказа още Бонев.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 16:10

Атидже Алиева-Вели: Отчитаме мерките, които „Прогресивна България“ предложи, като първи стъпки в правилната посока
Дата: 11/05, 16:05

Унгария иска да въведе еврото, но не изпълнява критериите
Дата: 11/05, 16:031 Коментар

НИК 421 ще направи мониторинг за чистотата на морската вода
Дата: 11/05, 16:01

“Комодор” с ценна победа в дербито със “Спартак”
Дата: 11/05, 15:59

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия