снимка: Булфото
"Българските граждани 7 пъти през последните 4 години ясно се произнасят на избори за пътя на България в Европа и гласуват за партиите, които защитават тезата за достойното място на България в Европейския съюз", заяви във Фейсбук Деница Сачева от ГЕРБ.
По думите ѝ българите всеки ден избират да са част от Европа като учат, работят, пътуват, купуват европейски стоки и услуги, искат да получават парите си законно, на светло и в стабилна банкова среда и планират, предаде БНТ.
"Президентът Румен Радев очевидно подготвя бъдещия си политически проект в електорална конкуренция с "Възраждане", "Меч" и "Величие". Без свян от популизма, с който вкара страната в спирала от избори след 2021 г., и с откровено противоконституционни действия", допълва Деница Сачева.
живота си в условията на най-големия проект за мир - Европейският съюз.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Добруджа измъкна точка на Спартак 1918 Варна с гол в последните секунди
Дата: 06/05, 22:17
Дмитриев: "Луфтханза" може да зареди гориво в Москва
Дата: 06/05, 22:12
Над 500 тона негодни храни и повече от 1,3 млн. яйца спря БАБХ за два месеца
Дата: 06/05, 22:04
Бургас даде официален старт на Джиро д'Италия с представяне на 23 отбора
Дата: 06/05, 21:54
Боен самолет на САЩ спря танкер, опитал да пробие блокадата на ирански пристанища
Дата: 06/05, 21:43