снимка Президентство
Там, където традициите се уважават, има трудолюбие и упоритост, а земята е щедра и всичко това се среща с далновидност, енергичност и воля в местната власт, резултатът е налице. Това заяви президентът Румен Радев днес в Кричим. Държавният глава посети града и приветства земеделски производители на фестивала, посветен на техния труд и на популяризирането на произвеждания от тях и емблематичен за Кричим плод – ягодата. Събитието се провежда за трета година и се организирано от община Кричим и Народно читалище „Пробуда - 1912“.
В приветствието си Румен Радев посочи, че фестивалът е не само празник за сетивата, но и за победата на силния български дух, трудолюбие и вяра в общото ни бъдеще. „Искрено ви благодаря за това, че вие не само работите и произвеждате, но и давате перспектива и бъдеще на нашите деца и на България“, заяви президентът.
На фестивала държавният глава разгледа изложението на производителите на ягоди и тяхната продукция. В Кричим Румен Радев беше със своята съпруга Десислава Радева, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Пиян шофьор на тир едва не събори къща в Харманли
Дата: 07/05, 11:43
ПП: Радев го няма в парламента, очевидно му е неудобно да участва в свалянето на охраната на Пеевски и Борисов
Дата: 07/05, 11:40
Клисурски: Състоянието на държавния бюджет е адекватно на ситуацията, в резерва има 6,8 млрд. евро
Дата: 07/05, 11:33
Днес гледат мярката за неотклонение на литовката, наръгала четирима във Варна
Дата: 07/05, 11:281 Коментар
Васил Велев за "мизерията в България" към Виктор Николаев: Сигурно не ходиш на ресторанти? Вижте уличните котки - те са дебели
Дата: 07/05, 11:242 Коментара