Валери Божинов почна нова работа


11/05/2025, 21:06

Кадър Инстаграм

Бившият български национал Валери Божинов прие нова роля – не на терена, а в ролята на посланик на технологичен лидер. Божинов ще бъде ангажиран с поредица от активности, част от мащабния проект между Motorola и FIFA, включващ турнири, социални инициативи и директна ангажираност с феновете, предаде Спортал.

Световното първенство в САЩ през 2026 г. се очаква да бъде най-иновативното в историята на футбола – с ключово присъствие на изкуствения интелект, нови дигитални формати за излъчване и виртуални среди, които изискват сериозна технологична подготовка. Motorola, като официален смартфон партньор на Световното, ще има важна роля в този преход, а Валери Божинов ще бъде свързващото лице с българската аудитория.

Още с подписването на партньорството Валери Божинов замина за Сейшелите, където взе участие в специална активация на FIFA и Motorola – първата от поредица международни инициативи.

Партньорството предвижда още редица активности в България – футболни турнири, инициативи с млади таланти, както и игри с изненади и награди за феновете, включително билети за Световното първенство в САЩ.

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 25/06, 10:40

Разследват Урсула фон дер Лайен за отказ да предостави достъп до таен чат със Зеленски, Мерц, Макрон, Стърмър и Мелони
Дата: 25/06, 10:33

Петър Витанов: Това не е бюджет на илюзиите, а на реализма и отговорността
Дата: 25/06, 10:31

Варна представя туристическия си потенциал пред водещи полски журналисти
Дата: 25/06, 10:29

Ивайло Мирчев: Настояваме проектобюджетът да бъде изтеглен и преработен
Дата: 25/06, 10:251 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия