Снимка: Булфото
Изпълнителният директор на Спартак Варна обяви, че в близките дни ще зарадва феновете на отбора с две добри новини. Първата от тях е свързана с получаване на лиценз, а втората – с финансирането.
„Имаме една седмица да обжалваме решението на БФС да не ни издаде професионален лиценз и смятам, че ще спазим предписанията и ще успеем да се сдобием с такъв. Не е вярно, че имаме задължения за 1 милион. Касае се за техническа грешка при попълването на документи. Нека оставим хората, които се занимават с това, на спокойствие, за да си свършат работата. Аз вярвам, че те ще се справят“, заяви Иван Кирилов.
„Успоредно с работата по лиценза, водим разговори и с г-н Павлин Николов да поднови издръжката си на Спартак за следващия сезон. Оптимист съм, че можем да постигнем съгласие с него. След това, в зависимост от бюджета, с който ще разполагаме, ще започнем и лятна селекция – кои играчи от настоящия състав ще преподпишат и колко нови попълнения ще вземем. Разбира се, преди това ще разговаряме с треньора за нов контракт. Моето желание е Николай Киров да остане при нас“, допълни Кирилов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Нахлува студен фронт: Температурите падат с 10 градуса
Дата: 12/08, 16:07
Погребват убития от неонацисти Георги Кузев на 14 август
Дата: 12/08, 16:04
Голям горски пожар бушува в Ямболско, активираха BG-ALERT
Дата: 12/08, 15:59
Тежка катастрофа до Рогачево
Дата: 12/08, 15:501 Коментар
Дърво падна и размаза пейка до община Варна
Дата: 12/08, 15:441 Коментар